MIYUKI

Napříč historií, korálky okouzlovaly lidi z východních i západních kultur. Tyto kultury užívaly korálky jako cenný poklad a měnu, jako dary při svatých obřadech a rituálech a jako překrásné doplňky. Řemeslníci vyráběli korálky různých tvarů a velikostí z drahých kamenů, mušlí, rohů, dřeva, kovu, pryskyřice a dokonce i kostí. Sklo se stalo zvláště ceněným materiálem pro výrobu korálků díky svým třpytivým a lesknoucím se vlastnostem. Dokonce i dnes, jak světově proslulí designéři, tak i každodenní korálkoví nadšenci začleňují skleněné korálky do svých módních kreací. Japonská výroba skleněných perliček začala v padesátých letech. Společnost Miyuki byla založena roku 1949 v Hirošimě a rychle se stala proslulým výrobcem skleněných perliček.

Exkluzivní japonský výrobce skleněných perliček

Vysoce respektované jméno firmy Miyuki, vynikající pověst a zavedení fantastických nových produktů, jako jsou Delica korálky, to vše svědčí o její oddanosti korálkům a milovníkům korálků.
Miyuki vyrábí ty nejpopulárnější perličky na světě. Vzhledem k jejich vysokým standardům kvality a jednotnosti, jejich komplexní škále barev, povrchových úprav, tvarů a velikostí, společnost Miyuki ovládla trh.
U nás naleznete nabídku korálků prémiové značky Miyuki Delica, jenž jsou tvarovou obdobou světové jedničky japonského rokajlu TOHO Treasures 12/0. Korálky nabízíme ve třech základních velikostech 15/0, 11/0 a 10/0, vše ve shodné barevnostní škále pro možnost ideální kombinace postupných velikostí od stejné barvy. Dále nabízíme Miyuki Delica mixy v provedeních Delica Mix 11/0 a Delica Mix 10/0.

T: 724 400 801
E: info@koralky-plzen.cz