Swarovski elements

Historie firmy Swarovski se začala psát v samotném srdci českého sklářství – na Jablonecku v severních Čechách. Z této oblasti pocházel Daniel Swarovski, zakladatel společnosti Swarovski. V roce 1895 se tento český vynálezce a vizionář přestěhoval do vesnice Wattens v rakouském Tyrolsku spolu se svým nově vynalezeným strojem na broušení a leštění křišťálových šperkových kamenů. I přes svůj globální dosah je společnost nadále rodinnou firmou, která je vedena již pátou generací.

Nezbytná součást mezinárodního designu

Od svých počátků, které přinesly revoluci ve světě módy, se firma Swarovski rozvinula v předního světového výrobce precizně broušeného křišťálu nejen pro módu a šperky, ale v poslední době i pro osvětlení, architekturu a interiéry.

Exkluzivní výrobce křišťálových komponentů

Společnost Swarovski vyrábí širokou paletu křišťálových komponentů SWAROVSKI ELEMENTS, kterými se nechávají inspirovat mnozí světoví návrháři šperků a oděvů. Korálky a komponenty Swarovski se vyznačují zejména dokonalou přesností, precizním výbrusem každé perle a vyčerpávající škálou barev a povrchových úprav, které jsou k dispozici.
Kromě tolik oblíbených Swarovski Rivoli 1122.

T: 724 400 801
E: info@koralky-plzen.cz