TOHO

Historie skleněných japonských korálků nesahá daleko. Přesto patří Japonsko k nejvýznamnějším světovým výrobcům skleněných perliček. Přes vysoké zaměření na kvalitu, neutuchající inovace a technologický vývoj, který je tomuto národu vlastní, se japonské perličky od svých počátků dostaly velmi rychle na světový vrchol. Společnost TOHO Beads byla založena v roce 1951.

Exkluzivní japonský výrobce skleněných perliček

TOHO korálky jsou celosvětově známé rokajlové korálky té nejvyšší kvality pocházející přímo z Japonska. Není náhodou, že slovo TOHO znamená v překladu „východní poklad“. Korálky se vyznačují především svou precizní tvarovou přesností, svou lehkostí a šíří průtahu, který umožňuje i ty nejmenší perličky při výrobě šperků několikrát provléci návlekovým materiálem. Korálky TOHO nadchnou i pro svou nekonečnou barevnou paletu. TOHO korálky se těší vysoké oblibě nejen u známých světových designérů, ale i každodenních korálkových nadšenců.

V nabídce najdete korálky TOHO Round od té nejmenší velikost 15/0, přes nejpoužívanější velikost 11/0, dále 8/0 až k největším v naší nabídce 6/0. Vedle dalších exkluzivních kulatých korálků TOHO treasures 12/0 najdete i korálky ve tvaru kostiček TOHO Cubes 6/0, ve tvaru trojúhelníčků TOHO Triangle 8/0 a TOHO Triangle 11/0  a ve tvaru šestiúhelníčků – TOHO Hexagon 8/0 a TOHO Hexagon 11/0. Najdete zde i směsi TOHO korálků  v různých barevných provedeních.

T: 724 400 801
E: info@koralky-plzen.cz